Gemeenschapsdienst - contact

Team Gemeenschapsdienst binnen vzw HCA Oost-Vlaanderen
Telefoonnummer Gemeenschapsdienst: 0491/27 30 53
Faxnummer: 09/219 06 17
E-mail adres: gemeenschapsdienst@hca-ovl.be

Sonja Van Deynse (teambegeleider)
0494/82 70 36
sonja.vandeynse@hca-ovl.be

Geert De Roo
0477/24 39 76
geert.deroo@hca-ovl.be

Mieke Lagrange
0493/05 57 41
mieke.lagrange@hca-ovl.be

Griet Noels
0491/27 30 56
griet.noels@hca-ovl.be

Kobe Huysmans
0499/05 92 44
kobe.huysmans@hca-ovl.be

Melissa Chalmet
0499/05 92 45
melissa.chalmet@hca-ovl.be

Lien Sonneville
0490/57 43 52
lien.sonneville@hca-ovl.be

Aurélie De Sutter
0470/58 89 70
aurelie.desutter@hca-ovl.be

Jonas Deloof
0491/27 30 57
jonas.deloof@hca-ovl.be

Eveline Van Vooren
0491/27 30 59
eveline.vanvooren@hca-ovl.be

Hilde Cnudde
0491/27 30 53
hilde.cnudde@hca-ovl.be

Waar kan je ons vinden?
Onderaan elke pagina vind je ons adres.
Heb je een wegbeschrijving nodig?