Herstelbemiddeling - contact

Team Herstelbemiddeling Minderjarigen binnen vzw HCA Oost-Vlaanderen
Telefoonnummer herstelbemiddeling: 0491/27 30 51    
Faxnummer: 09/219 06 17
E-mail adres: herstel@hca-ovl.be

Ann Moens (teambegeleider)
0499/52 93 51
ann.moens@hca-ovl.be

Joost Broucke
0499/52 93 53
joost.broucke@hca-ovl.be

Felicitas Hardy
0499/52 93 54
felicitas.hardy@hca-ovl.be

Michaël Bouchez
0499/52 93 52
michael.bouchez@hca-ovl.be

Sigrid Ponjaert
0499/52 93 49
sigrid.ponjaert@hca-ovl.be

Heleen Callens
0497/49 41 84
heleen.callens@hca-ovl.be

Hans Marly
0499/52.93.50
hans.marly@hca-ovl.be

Tina Landuyt (administratie)
0491/27 30 50
tina.landuyt@hca-ovl.be

 

Waar kan je ons vinden?
Onderaan elke pagina vind je ons adres.
Heb je een wegbeschrijving nodig?